  • PHILIPS LED BULB MASTER LED bulb DT 12-75WE27 927-922 A67 FR 929001868602
  • Product Item:929001868602
  • Cap-Base:E27
  • Lifetime:25000H
  • Luminous flux:1055 lm
  • Bulb Finish:Frosted
  • PHILIPS , LED BULB , MASTER , DT , E27 , A67 , FR
    Inquiry Send Email
    Description
    PHILIPS MASTER LED bulb DT 12-75WE27 927-922 A67 FR
    12NC:929001868602
    Switching Cycle:100000X
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Input Frequency :50 to 60 Hz
    MASTER LED bulb DT 12-75WE27 927-922 A67 FR
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :12W
    T-Case Maximum (Nom) "85 °C
    Color Code :922-927 [ tunable warm white]
    Dimmable :Yes
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS SlimBalance G3 SP571P LED43 840 L150W3 CD PSU OC GRD 911401705844
    PHILIPS LED DOWNLIGHT DN500B G3 LED20/WW 22W 220V D200 RD 929002678140
    PHILIPS GreenSpace G6 LED downlight DN392B LED20 840 PSU D150 AL GCG2 911401567832
    PHILIPS GreenPerform Canopy Mini500 G4 BBP500 G4 LED85 CW PSU A-WB 911401593632
    PHILIPS LED Street Light StreetStar Gen2 BRP246 LED280 NW 200W DM0 PSU GC 911401871387 - 副本
    PHILIPS LED SPOTLIGHT RS350 G2 RC Rd D55 4W 30K 36D 1H 929003214510